Kardeşler Oto Kurtarma

KURUMSAL

Samsun’da 2022 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan Kardeşler Oto Kurtarma, Samsun’da profesyonel kadrosu ile birlikte yolda en zor anınızda sizler için en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır.


Müşterilerimizi düşünerek, en zor anınızda yol yardım, araç çekme, kurtarma ve acil kurtarma hizmetlerimizle birlikte 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti ve bütçe dostu yaklaşımımızla siz müşterilerimizin yanında yer almayı hedeflemekteyiz.

Kadromuz ve müşterilerimizin değerlerini korumak amacıyla yaptırılmış olan kaskomuz sayesinde taşıma esnasında gönül rahatlığıyla aracınızı emanet edebilirsiniz.

 

Karadeniz’de oto kurtarma olarak markamızı yansıtmak ve fark yaratarak müşteri memnuniyetiyle yol yardım ve kurtarma hizmetimizi yansıtarak, Samsun Bölgesinde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 

Ekibimizle tanışarak hizmetlerimiz veya olası acil yol yardım durumlarınızda internet sitemizde yer alan iletişim kısmından 7/24 sizler için hazır olan iletişim numaralarımızla iletişime geçebilirsiniz.


Copyright © 2022

All Right Reserved ®

Developed By QR Deposu